+420 604 996 705

CZ / PL

+420 604 996 705

CZ / PL

Apartmány Ostružná

Ubytování Ostružná

Horská obec Ostružná (700 – 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem. Skiareál Ostružná (700 – 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km a 4 vleky s kapacitou 2000 osob/h. Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi. V areálu je dětský park s vlekem, kolotočem pro nejmenší lyžaře a s gumovými čluny – jedinný v Jeseníkách. Lyžařská škola a školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení, bezdotykové turnikety. Parkování je zdarma přímo v areálu.

Ostružná je výchozí místo mnoha běžeckých tratí: Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.

I v létě je Ostružná oblíbeným turistickým místem. Ideální podmínky tu najdou turisté, cyklisté, houbaři a hlavně sběrači borůvek. Pokud nebude chtít chodit po horách, můžete se zajet podívat do Velkých Losin, kde se nachází termální koupaliště, či na koupaliště do Jeseníku, do zatopených lomů ve Vápenné a Žulové, nebo pokud počasí nebude přát, tak do krytého bazénu v Ramzové. V Ramzové si také můžete pronajmout horské minikáry nebo tenisové kurty a v Petříkově na Vás čeká letní bobová dráha.

Apartmány Ostružná

Nabídka apartmánů

Nabízíme Vám ubytování v 7-mi nově vybudovaných nekuřáckých apartmánech pro 2, 4 a 6 osob. Všechny apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, vlastním WC, úschovnou kol a 10-ti parkovacích míst přímo u apartmánů. K dispozici je také gril a krytá pergola s posezením. Děti mohou využít trampolínu, skluzavku, houpačku i pískoviště.

Všechny apartmány jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, TV a satelitem. V okruhu do 100 metrů se nacházejí 4 restaurace. Po dohodě je možné si zajistit polední menu za 75 Kč. 

Umístění apartmánů

Apartmán č. 1

Apartmán č. 2

Apartmán č. 3

Apartmán č. 4

Apartmán č. 5

Apartmán č. 6

Apartmán č. 7

Přízemí

Přízemí

1. patro

1. patro

1. patro

1. patro

Přízemí

Apartmány Ostružná

Náhled fotogalerie

 • Rezervace a záloha:
  1) Při zarezervování apartmánu požadujeme zálohu ve výši 1/2 částky za ubytování
  2) V případě, že záloha nebude uhrazena v dohodnutém termínu, rezervace se automaticky ruší bez náhrady!!
  3) Ubytovatel má právo tento termín následně obsadit jinými klienty.
  4) Při zahájení pobytu bude účtována vratná záloha na apartmán ve výši 1500 kč

  Zrušení pobytu:
  Zákazník zrušení rezervace nahlásí e- mailem.

  Storno poplatek:
  Klient má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků – nejpozději 14 dnů před objednaným termínem nástupu. Za datum odstoupení od objednávky se považuje den doručení e-mailu. Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě, má pronajímatel právo na stornovací poplatek ve výši již zaplacené zálohy.

  V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob, hradí celý rezervovaný pobyt.

  Pojištění pobytů:
  Objednaný pobyt využívají klienti na vlastní zodpovědnost. Za úrazy, poškození a zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za škody způsobené přírodními živly a za škody s těmito událostmi spojené NEODPOVÍDÁME.

  Ukončení pobytu ze strany pronajímatele:
  Ubytovatel má právo okamžitě ukončit pobyt v případě že:

  1) dojde ke svévolnému zvýšení počtu osob během pobytu
  2) dojde k porušení zákazu kouření a používání otevřeného ohně v objektu 3) v případě že dojde k ničení nebo poškozování ubytovacího zařízení(vandalismus)

  Upozorňujeme, že v nevzniká právo na vrácení platby za ubytování

  Další informace:
  1) V objektu je nutné používat vlastní přezůvky.
  2) Klient je povinen svým počínáním předcházet, aby nedošlo k poškození objektu a jeho vybavení, předcházet vzniku požáru a to po celou dobu pobytu.
  3) Z bezpečnostních důvodů klient nenechává děti bez dozoru v objektu ani v jeho bezprostřední blízkosti
  4) Každý ubytovaný je povinen seznámit se s tímto řádem a dodržovat jej. 5) Ubytovací zařízení může ubytovat pouze hosta, který se řádně přihlásí. Za tímto účelem předloží host svůj občanský průkaz, platný cestovní pas nebo jiný platný doklad totožnosti.
  6) Úhradu za ubytování je host povinen provést v hotovosti při nástupu k ubytování (při převzetí klíčů), a to ve výši dle platného ceníku.
  7) V celém objektu je zakázáno kouřit
  8) Při každém odchodu z ubytovacího zařízení je host povinen uzavřít vodovodní kohoutky, zavřít okna, vypnout elektrospotřebiče, zhasnout světla a zamknout.
  9) Při odjezdu je host povinen odevzdat klíče u správce ubytovacího zařízení.
  10) V případě ztráty klíče od pokoje uhradí host náklady související s jejich celkovou výměnou (včetně klíčové vložky), bezpečnostní zámek od vchodových dveří.
  11) V den ukončení smluveného pobytu je host povinen uvolnit pokoj do 10. hodiny, jinak bude účtována další noc.
  12) Všichni hosté musí dbát o čistotu, pořádek a šetřit zařízení, které nesmí být přemísťováno a vynášeno z ubytovacího objektu.
  13) V době od 22:00 hodin do 7:00 hodin musí být v ubytovacím zařízení dodržován noční klid.
  14) Majitel objektu neodpovídá za zranění a poškození majetku uživatelů ubytovacího zařízení, pokud nebyly svěřeny do úschovy. Odpovědnost ve vztahu k fyzickým a právnickým osobám se řídí občanským zákoníkem.
  15) K parkování je možno využít vyhrazená parkovací místa před domem zdarma, v případě jejich obsazení nevzniká nárok na žádnou slevu z ceny za ubytování.
  16) V případě hrubého nebo opakovaného porušování podmínek ubytování má majitel objektu právo ubytování zrušit.

Apartmány Ostružná

I v létě je Ostružná oblíbeným turistickým místem. Ideální podmínky tu najdou turisté, cyklisté, houbaři a hlavně sběrači borůvek.

Kontakt

Apartmány Ostružná
Ostružná 83, 788 25 Ostružná
Tel: +420 604 996 705
E-mail: rezervace@ubytovaniostruzna.cz

Apartmány Ostružná

I v létě je Ostružná oblíbeným turistickým místem. Ideální podmínky tu najdou turisté, cyklisté, houbaři a hlavně sběrači borůvek.

Kontakt

Apartmány Ostružná
Ostružná 83, 788 25 Ostružná
Tel: +420 604 996 705
E-mail: rezervace@ubytovaniostruzna.cz

© 2020 Apartmány Ostružná – Vytvořilo | www.webstudioi1.cz